תמיסת דיקסי לחתול


DIXIE דיקסי הוא מוצר הדברה למניעה פרעושים וקרציות על הכלב והחתול, כמו כן גם למניעת התפתחות של ביצי וזחלי פרעושים ולמניעת התפתחות פרעושים הגורמים לאלרגיות. כמות : 3 יחידות אמפולה בחפיסה אחת אמפולה אחת מדבירה פרעושים בוגרים במשך 4 עד 8 שבועות, מונעת התפתחות של ביצי וזחלי פרעושים בוגרים למשוך 6 שבועות ומדבירה קרציות למשך 4 שבועות


120 

קרא עוד


המידע שנמצא בעמוד זה, עלול להתחלף ולא מונע קריאה באלון לצרכן שבתוך חפיסת המוצר.

מוצר להדברה ומניעה של פרעושים וקרציות לכלב ולחתול, למניעת התפתחות של ביצי וזחלי פרעושים ולמניעת התפתחות פרעושים הגורמים לאלרגיות אצל בעלי החיים שלכם. תמיסת דיקסי הורגת קרציות משמעות היא שהיא מסייעת להגנה מפני קדחת הקרציות. התמיסה הורגת פרעושים ומונעת את המשך ההתרבות שלהם.

תכולת הטפטפת מתאימה לחתולים, תכשירי דיקסי DIXIE יעילים נגד קשת רחבה של טפילים. התכשיר מתפשט דרך העור ולא דרך הדם.

חשוב לדעת : לספיגה מקסימלית ויעילות מוגברת של התכשיר, יש להוליך את החתול כ- 30 דק’ לאחר שחרור האמפולה על העור. מומלץ לחזור על השימוש בתכשיר מידי חודש ליעילות מקסימלית. יש לקרוא בעיון את הוראות השימוש, לפני השימוש בתכשיר.

במקרה של נגיעות סביבתית גבוהה בפרעושים, מומלץ להשתמש בתכשיר מדי חודש.  במקרה של נגיעות בקרציות, יש להשתמש בתכשיר מדי חודש. התכשיר נשאר פעיל לאחר רחצה, שטיפה וחשיפה לקרני השמש אך מומלץ להימנע מרחיצת החתול שלושה ימים לפני ושלושה ימים לאחר הטיפול על מנת להשיג יעילות מקסימלית. יש להשתמש באופן שגרתי בתכשיר בכל הבית ולהקפיד על שימוש מונע במשך כל השנה.

אסור ליישום ע”י ילדים.

אסור לישון עם החתול המטופל.