אוכל לכלבים פרו פלאן בוגר גזע גדול 14 ק"ג


מזון יבש מלא לכלבים בוגרים מגזעים גדולים, על בסיס עוף ואורז. פרו פלאן בוגר גזע גדול שומר על הבריאות ותפקוד אופטימליים בכלבים בוגרים. שומר על בריאות השיניים ומסייע בהפחת אבן השן והצטברות רובד חיידקים על החניכיים והשיניים. שומר על מפרקים בריאים ומכיל מרכיבים חיוניים המסייעים לשמירה על בריאות המפרקים ופעילותם. נעכלות מזון מעולה וספיגת מזון מעולה המספקת את כל צרכיו התזונתיים של הכלב. מותאם לגזע גדול ואתלטי. מכיל בשר עוף טרי המבושל בתהליך ייחודי מוגן בפטנט המשמר את איכות הרכיבים יחד עם טעם וערך תזונתי גבוהים.


220 

קרא עוד


רכיבים
חלבוני עוף מיובשים, חיטה, תירס, עוף (14%), שומן מן החי, קמח סויה, פולפת סלק סוכר, אורז (4%), מצוי מן החי, מינרלים, שמן דגים.

ערכים תזונתיים

חלבונים 28 גרם, שומנים 18 גרם, תאית 2 גרם, לחות / רטיבות12%, מלח 1.34 גרם , אנרגיה 4050 קלוריות תכולה תזונתית באחוזים חלבון 28% (מינ'), שומן 18% (מינ'), תאית 2% (מקס'), רטיבות 12% (מקס'), סידן 1.5% (מינ'), זרחן 0.92% (מינ'), אפר 7.5% (מקס'), מלח 1.34% (מקס'), תכולה קלורית 4,050 קק"ל/ק"ג רכיבים עוף (19%), חיטה, חלבוני עוף מיובשים, אורז (8%), שומן מן החי, קמח גלוטן תירס, תירס, פולפת סלק סוכר, מצוי מן החי, פתיתי תירס, קמח סויה, חלבוני סלמון מיובשים, מינרלים, אבקת ביצים, שמן דגים. הערות לא למאכל אדם נתונים אודות מוצרים ורכיביהם כפי שמוצגים לעיל הינם ומטרת נוחות בלבד, עשויים להשתנות מעת לעת ללא הודעה ואין להסתמך עליהם. נתונים מחייבים מופיעים על גבי אריזות המוצרים | כל הזכויות שמורות לאסם נסטלה בע״מ.