אוכל לכלבים אוכל לכלבים פרו פלאן גורים גזע גדול וענק 12 ק"ג


אוכל לגורי כלבים מגזעים גדולים וענקיים פרו פלאן. המזון מכיל בשר אמיתי של עוף כמרכיב עיקרי. מכיל DHA לחידוד יכולות המוח ומערכת הראיה, נוגדי חימצון, אומגה 3 לחיזוק מערכת החיסון העדינה של גור הכלבים, ויטמינים ומינרלים הכרחיים לשלבי הגדילה והבניה של השלד הפרקים והעצמות, חומצות שומן להזנת רקמת העור ולפרווה יפייפה ונעימה. בתוספת קולסטרום, רכיב חיוני אשר נמצא בחלב הכלבה ומחזק משמעותית את מערכת החיסון הטבעית. על מנת לייצר כל מתכון לכלבים, חברת פרו פלאן מסתמכת על עובדות מדעיות ונסיון עשיר של מגדלים ומומחים לתזונתם כלבים אשר תורמים את הידע האישי הנרחב שלהם בתחום בעלי החיים. בתהליך בחינת הרכיבים ופיתוח המתכונים, מעורבים גם וטרינרים אשר לנגד עיניהם עומדת רשימה מקיפה ומלאה של כל האבות המזון, הויטמינים והמינרלים שהפורמולה צריכה להכיל וכמובן במינון המותאם לסוג הכלב. לפני ששק האוכל יוצא ממפעלי החברה. הוא עובר סדרה של בדיקות קפדניות על מנת להבטיח ולוודא שהאוכל ראוי לצריכה ומאכל על ידי הכלבים האהובים שלנו. פרו פלאן הוא מותג אהוב אשר מאכיל עשרות מליוני כלבים ברחבי העולם ובהצלחה רבה עם שביעות רצון גבוהה ביותר. תוצרת פורינה ארה"ב.


220 

קרא עוד


רכיבים

עוף (17%), חלבוני עוף מיובשים, חיטה, אורז(9%), גלוטן, קמח סויה, תירס, שומן מן החי, מצוי מן החי, פולפת סלק סוכר, מינרלים, שמן דגים, קולוסטרום בקר(0.1%).

תכולה תזונתית באחוזים

חלבון 32%, שומן 17%, סיבים תזונתיים 2%, לחות 12% ,סידן 1.3%, זרחן 0.91%, אפר 7%, מלח 1.28%, שומן אומגה 3 0.4%, אומגה 6 2.5%, DHA 0.08%.