אקאנה


1 דקות קריאה

למגוון מזונות האקאנה לחץ כאן

המזון היבש אקאנה מותאם ביולוגית להתפתחותם של הכלבים והחתולים ברמה האבולוציונית והאנטומית של מערכת העיכול שלהם.

מזון האקאנה מספק לחיית המחמד שלך רכיבים תזונתיים בדיוק כמו שהטבע דורש. המזון מיוצר מרכיבים טריים מתוצרת קנדה ביצור עצמי במטבחי החברה בכדי לשמור על ערכים תזונתיים של המזון ולספר לכלב ולחתול שלכם את מה שדרוש לו.

מזון האקאנה מותאם לבעלי החיים ברמה הגבוהה ביותר ועשוי ממקורות טבעיים בלבד. הבשר של המזונות מגיע הישר מחוות הגידול בקנדה ומכיל עופות חופש ודגי בר. המתכון של אקאנה מספק לחיית החמחד שלך בשר עשיר בחלבון וחומרי הזנה טבעיים ומבוססים על איזון והשלמה בין בשר, איברים פנימיים סחוס ועצמות ובכך הם דואגים לכלבך לתזונה מלאה ומזינה כי בדיוק כמוך חברת אקאנה הם רוצים עבורו את הכי טוב!

למגוון מזונות האקאנה לחץ כאן

מהו מזון מותאם ביולוגית?

המשמעות של תזונה מותאמת ביולוגית היא לשקף את העושר, הטריות והמגוון הטבעי של בשר צייד שכלבים והחתולים שלכם נועדו לאכול. כל חומרי הגלם הם ממקורות טבעיים מקנדה. והם מגודלים ומסופקים טריים או נאים, ישירות למטבחים של אקאנה על ידי מדענים אשר מכירים את התחום ורוצים לתת לכלב ולחתול שלכם את המזון באיכות הכי גבוהה. המזון של האקאנה אינו מכיל פחמימות בעלות ערך גליקמי גבוה או כל רכיב אחר שהטבע לא ייעד לכלבכם או חתולכם.

למגוון מזונות האקאנה לחץ כאן

4 סדרות ייחודיות של מזונות מותאמים ביולוגית, המיוצרים מרכיבים טריים ומבטיחים חיים בריאים ושמחים לכלבך.

ACANA CLASSICS

סדרת המזונות אקאנה קלאסיק העשירה בעוף והודו מגידולי חופש וביצי חופש טריות ושלמות או בדגים שלמים וטריים שנידוגו בטבע.

אקאנה קלאסיק מכיל כ50% בשר, 1/3 בשר טרי ומגוון של 3 סוגי בשר מטרף שלם ביחס של תזונת צייד. 

בנוסף מזונות אקאנה קלאסיק מכילים פירות וירקות טריים, צמחי מרפא ושיבולת שועל הידועה כפחמימה מזינה ובעלת אינדקס גליקמי נמוך.

ACANA HERITAGE

סדרת מזונות אקאנה הריטג' עשירים בחלבון, נטולי דגנים, דלים בפחמימות ומכילים בשר מעופות חופש, ביצי קן ודגי ים שנידוגו בצפון האי ונקובר- כולם טריים ושלמים המדמים תזונת צייד מטרף שלם המספקים לכלבכם תזונה מלאה ומותאמת ביולוגית. סדרת אקאנה הריטג' מכילה 60%-75% בשר, 1/3 בשר טרי ומגוון של 3 סוגי בשר מטרף שלם. כמו כן, המזון בסדרה זו אינו מכיל דגנים ומתאים לסוגי כלבים שונים בשלבי חיים שונים.

ACANA REGIONALS

סדרת אקאנה ריג'נאל נוצרה בהשראת האזורים החקלאיים המגוונים של מערב קנדה והמתכונים הייחודיים שלה מכילים 70% בשר ממגוון של עופות וביצי חופש, דגים שנלכדו בטבע במים מתוקים ומלוחים ובשרים אדומים מסורתיים. מוצרי אקאנה ריג'נאל אינם מכילים דגנים ומתאמים לסוגי כלבים וחתולים בכל שלבי החיים.

ACANA SINGLES

אקאנה סינגלס הינה סידרת מזונות מותאמים ביולוגית המכילים רכיבים ממקור חלבון יחיד ומותאמת במיוחד עבוד כלבים רגישים, בכל שלב של חייהם. מזונות אקאנה סינגלס מכילים 50% בשר כבש מכבשים שניזונים מעשב,  בשר חזיר מסורתי או בשר ברווז מגידולי חופש – כולם באופן המדמה תזונת ציד עשירה ומזינה. מוצרי אקאנה סינגלס אינם מכילים דגנים.

סדרת LOW GRAIN ACANA  לחתולים

המזונות החדשים לחתולים של אקאנה מאופיינים ב-65-70% בשר הכוללים עופות חופש, דגי בר, ביצי חופש ושיבולת שועל. 

רכיבים אלה יוצרים ארבעה מתכונים טעימים, עתירי נוטריינטים, המספקים ארוחה מלאה וטעימה שחתולך בטוח יתאהב. 

המתכונים החדשים עשירים ברכיבים התורמים ל:

  • התפתחות בריאה של השיער והפרווה
  • צמיחה של עצמות ושרירים חזקים
  • בריאות מערכת העיכול והחיסון
  • התפתחות ותפקוד בריאים של העיניים והמוח

בסדרה ניתן למצוא  גם מוצר ייעודי לחתלתולים ומוצר המותאם במיוחד לצרכים של חתולים הגרים בבית (INDOOR).

למגוון מזונות האקאנה לחץ כאן